Журналістки 5 каналу оголилися для підтримки ЗСУ

Облич моделей не видно, окрім як на останній сторінці. Календарі вже продають на аукціонах.

 
Українські журналістки 5 каналу знялися для благодійного календаря нюдсів Без цензури. Так вони хочуть допомогти ЗСУ – зібрати мільйон гривень для купівлі рацій. Але медіаспільнота проти витівки.
 
У фотосесії взяли участь 12 представниць телеканалу. Для зйомки використовували понад 20 елементів військового спорядження: зброя, кікімора, тактичне взуття та інше.
 
«Є у мене дружбан у морській піхоті, я не говоритиму, хто… Не секрет, що військові дуже люблять нюдси, і дуже просять. І ось дружбан мій каже: «Може, у тебе є там подружки або ще хтось, ну дуже хочеться щось гарне бачити». Очі вимагають щось прекрасне бачити, бо постійно одне й те ж — розбиті будинки, війна», — розповіла оператор каналу Ганка Кудрявцева, яка подала цю ідею.
 
У той же час, громадські організації та медійники виступили з колективною заявою, в якій засудили витівку журналісток і назвали її «повною дискримінаційних та сексистських наративів».
 
«Це нівелює роботу, яку роблять медіа та громадянське суспільство для того, щоб жінок в Україні, у тому числі військовослужбовців, не сприймали як сексуальний об’єкт. Жінки-військові часто стикаються із сексизмом та сексуальним насильством і змушені боротися з цими явищами. Ми вважаємо, що збирати гроші на потреби захисників України потрібно у спосіб, який не передбачає просування дискримінаційних та сексистських наративів щодо жінок», — сказано в заяві.
 
У зверненні заявлено прохання до уповноваженого з питань гендерної політики, омбудсмена з прав людини та Комісію з журналістської етики оцінити законність та етичність дій 5 каналу.
 
Нагадаємо, сліпий художник-самоучка з Курахового (прифронтове місто в Донецькій області) Володимир Яницький пише картини, а всю виручку від продажу відправляє на допомогу ЗСУ.
Українки знялися для календаря на підтримку ЗСУ

 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net