Цибульська звернулася до українців, які псують імідж країни в Європі

Виконавиця повідомила, що між європейцями ходять чутки, що українці стали частіше поводитися неналежно.

Співачка Оля Цибульська, яка нещодавно побувала в Словаччині, звернулася до біженців з України, які погано поводяться і створюють негативне враження європейців про всіх громадян нашої країни. Про це вона повідомила в Instagram-stories.

Артистка зазначила, що для жителя Європи зустріч з громадянином України може бути першою та останньою, тому у нього може сформуватися погана думка про країну та цілий народ.

«Спілкувалася з європейкою, яка часто зіштовхується з українцями. Вона говорила, що між людьми ходять чутки, ніби почастішали випадки, коли українці поводяться не дуже добре. Я зараз не вдаватимуся у філософію, виховний процес. Я скажу так, як я як я колись пояснювала Нестору і сама собі зрозуміла цю істину, живучи в Європі 300 років тому. Щоразу, коли ти зустрічаєшся з іноземцем — у туалеті, на парковці, у супермаркеті, прямо на вулиці — це може бути єдиний випадок, коли ця людина зустрічає українця. І від твоєї особистої поведінки залежить те, що вона думатиме про всю націю», — сказала вона.

Раніше повідомлялося, що Цибульська висміяла російських окупантів, які останні кілька тижнів почали вражати енергетичні об’єкти.

Цибульська розповіла, чому її чоловік не пішов на фронт


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net