Памела Андерсон згадала, як зустрілася з Путіним у Кремлі.

Зірка приїжджала до РФ і зустрічалася з високопоставленими людьми, щоб просувати свою ініціативу про заборону ввезення продукції з тюленів.

 
Знаменита американська актриса та фотомодель Памела Андерсон згадала, як у 2016 році зустрілася з Путіним. Про це повідомляє Variety.
 
Знаменитість розповіла, що довгий час є веганкою та активісткою руху за моральне ставлення до тварин PETA. Її робота включала зустрічі з чиновниками.
 
Внаслідок своєї роботи вона опинилася в Росії. Метою поїздки стало лобіювання заборони на ввезення продукції, що виготовляється із тюленів.
 
«Я була в Кремлі, сиділа з усіма ними за одним столом. Я шаруділа своїми паперами з моїми фотографіями дельфінів та білуг, які отримали переохолодження, і благала через цих людей, які справді могли щось зробити», — сказала вона.
 
Щодо президента країни-агресора, то Памела Андерсон заявила, що він «з’явився в кімнаті лише один раз, але про все чув».
 
«Мені сказали, що він був радий, що я прийшла. Він одержав задоволення від моєї роботи», — зазначила фотомодель.
 
Крім того, видання вказує, що після цього актриса замовкла на якийсь час, адже чудово розуміє, що обговорення всього, що пов’язане з Росією, — не зовсім вдала ідея.
 
«Я не знаю, що правильно зараз сказати, — каже вона, — тому що це жахливо». І вона швидко зазначає, що голосувала за Байдена у 2020 році. Її політика проста: «Просто продовжуйте підтримувати людей».
 
Раніше повідомлялося, що Памела Андерсон розповіла, що її колега зі зйомок Тім Аллен показав їй свій статевий орган.
Памела Андерсон розповіла, як шоу-бізнес вплинув на її долю
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net