Ірина Білик розповіла про мародерство у своєму будинку

Виконавиця припускає, що її будинок для росіян був штабом, де сиділи до останнього.

 
Українська співачка Ірина Білик розповіла про те, як у її будинку у Березівці під Києвом мародерили російські окупанти. Зірка поділилася одкровеннями у програмі Зірковий шлях.
 
«Мої друзі, всі 50 людей, хто там був у будинках, їх вивели, і вони йшли з білими прапорами, хто куди… Стріляли, дуже багато трупів у мене біля будинку. Це якраз напрямок Стоянки, до Житомира… Я живу посеред дороги до Житомира, якраз де поворот, де вони виїжджали і це все кришили. Ніякого магазину не залишилося, школи — все-все опоганено», — сказала виконавиця.
 
За її словами, у будинку було все перевернуто, а шафа відірвана від стіни.
 
«Ось навіщо було брати шафу і просто відривати її від стіни? Кидати це все на підлогу? Я не знаю, там просто каша. У мене було дуже багато костюмів, концертне взуття — і вони, ви знаєте, не взяли блискучі мої шубки, не взяли блискучі черевики. Думаю, напевно, не носять їхні жінки такого карнавалу», — зазначила артистка.
 
Також Білик припускає, що її будинок для росіян був штабом, де сиділи до останнього.
 
«Вони там гуляли, вони відривалися, і це, мабуть, було найкраще в їхньому житті — сидіти і гуляти в наших будинках. Але те, що вони залишили по собі, звісно… Невже вони там і срали, і їли?» Це все так і було, і те, що вони забрали з собою мої речі, апаратуру, мої друзі кажуть: «Іро, вони здохнуть у тих речах. Хто одягне на себе — той помре. «Я так сподіватимуся», — підкреслила вона.
 

 
Нагадаємо, раніше Білик розповіла, що окупанти зробили з її будинком.

У будинку Ірини Білик жили російські окупанти
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net