Гуморист зробив пародію на Лукашенка у Зімбабве

Під час зустрічі Лукашенка та Мнангагва підписали низку договорів, а також погодилися разом розвивати промисловість, торгівлю та сільське господарство.

 
Актор Студії Квартал 95, гуморист Юрій Великий спародіював Олександра Лукашенка та показав, як той «загалом не хотів їхати із Зімбабве». Відео оприлюднено у YouTube.
 
Так комік почав свою пародію з розповіді, як його приймали в африканській країні. Зокрема, було багато народу, всі ляскали і щось кричали, що «за звичкою самопроголошений президент Білорусі мало не дав команду всіх розігнати».
 
«Ой, як мене там зустрічали. Літак наш приземлився на їхньому найбільшому ультрасучасному аерополі. Ні, я не обмовився. Я знаю, як виглядає аеродром, тому у них там аерополе. Там і літаки можна садити, і картоплю. Це універсальний майданчик», — розповів він.
 
Також Юрій Великий у ролі Лукашенка розповів, що під час зустрічі з президентом Зімбабве Еммерсоном Мнангагвою «обмінялися стандартними рукостисканнями, дружніми ногопомиттями та урочистими вобличчяплюваннями».
 
Крім того, президент Білорусі розповів, що вони обмінялися подарунками.
 
«У рамках зміцнення наших і без того відмінних відносин, для розвитку їхнього сільського господарства я подарував їм трактор. А вони подарували мені опудало лева — напевно, в рамках розвитку нашого вітчизняного опудаловодства. Обмін, звісно, не рівнозначний. Знав би, що з їхньої сторони будуть такі подарунки, подарував би їм опудало трактора», — додав президент РБ.
 

 
Раніше повідомлялося, що гуморист спародіював міністра оборони РФ Сергія Шойгу та ватажка ПВК Вагнер Євгена Пригожина, між якими виник конфлікт.
 
Юрій Великий зробив пародію на депутата Держдуми РФ Дениса Майданова
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net