Бєдняков гнівно звернувся до росіян

Уродженець Маріуполя звернувся до росіян із пропозицією зробити з руїн, які вони залишили по собі, пам’ятник.

Український телеведучий Андрій Бєдняков оприлюднив фото чергового зруйнованого будинку у Маріуполі та гнівно звернувся до мешканців країни-агресора.

Зокрема, в Instagram шоумен опублікував фото, на якому можна побачити майже зруйновану багатоповерхівку, від якої лишилася довга частина під’їзду.

Тим самим він закликав росіян не зносити те, що залишилося від дому, а зробити пам’ятник із написом «русский мир», щоб показати, що після себе залишає армія РФ.

Ви ж любите всілякі пам’ятники. Пропозиція: не варто до кінця руйнувати цей будинок. Залиште його таким. Огородіть його. Зробіть велику табличку та напишіть на табличці «русский мир». Приженіть десятки автобусів із Ростова з прапорами (як у Донецьк у 2014 році). Зробіть урочисте відкриття. І замість стрічки переріжте єдину звивину кучери. Покличте лепса. Він заспіває. Все одно здалеку подумає, що це пляшка. І нехай кожен, хто хоче і чекає на цей «мир» у себе в місті бачить і згадує цей пам’ятник. Завжди знав, що Маріуполь — це сильне місто. І це місто ще дасть вам п***и», — написав Бєдняков. 

 instagram.com/biedniakov

 

Раніше повідомлялося, що російські окупанти у Маріуполі знесли будинок українського ведучого Андрія Бєднякова.

Бєдняков розповів, що росіяни зробили зі знаковим місцем у Маріуполі


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net