Багатодітна мати з Тернополя поїде на конкурс Місіс Всесвіт

Жінка перемогла у національному конкурсі у 2021 році, але через проблеми з візою не змогла представляти країну цьогоріч.

 
Україну на конкурсі Місіс Всесвіт–2022 представить мешканка Тернополя, почесна консулка Угорщини Тетяна Чубак. Вона є багатодітною матір’ю, повідомляє прес-служба.
 
Як відомо, жінка перемогла у національному конкурсі у 2021 році, але через проблеми з візою не змогла представляти країну.
 
«Для мене дуже приємно і відповідально представляти Україну на конкурсі… Особливо зараз, коли вкотре необхідно привернути увагу світової спільноти до подій в Україні», – сказала конкурсантка.
 
Наразі переможниця активно готується до участі у міжнародному шоу. Команда вже представила один із нарядів для конкурсу – національний костюм із борщівською вишивкою, яка вже століттями символізує силу і незламність українських жінок.
 
Також вона займається хореографією, бере уроки дефіле і фотопозування та співпрацює з дизайнером Роксоланою Богуцькою над створенням образів для конкурсу.
 
«Для мене надзвичайно приємно і відповідально представляти Україну на конкурсі красивих, чарівних, розумних та успішних жінок з усього світу Mrs World. Особливо зараз, коли необхідно привернути увагу світової спільноти до подій в Україні», – прокоментувала Чубак.
 
Нагадаємо, офіційний титул Міс Україна–Всесвіт 2022 отримала волонтер Вікторія Апанасенко.
 
Українка здобула титул Місіс Незалежність Всесвіт

 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net