Руслан Багінський показав процес створення капелюхів

Він зазначив, що люди в головних уборах RB зустрічаються на вулицях Києва, Парижа, Мілана, Нью-Йорка та інших міст світу.

 
 
 
 
 
Відомий у всьому світі український дизайнер Руслан Багінський показав процес створення своїх капелюхів. Кадри він опублікував в Instagram.
 
Дизайнер зазначив, що кожен з головних уборів зберігає в собі особливу історію.
 
«Я рідко ділюсь процесом, в основному ви бачите готовий результат. Обкладинки журналів. Люди в головних уборах RB на вулицях Києва, Парижа, Мілана, Нью-Йорка та інших міст. Вітрини. Стрит-стайл-репортажі. Але за кожним продуктом стоїть особлива історія. Ми бачимо результат завдяки окремим людям, завдяки підтримці партнерів і цілих країн, які поділяють з нами спільні цінності. Він існує, поки існують ці зв’язки», – розповів Багінський.
 
Також він зізнався, що працює над своїм брендом разом з мамою.
 
«Завдяки кожній людині з нашого виробництва, завдяки енергетикам, фотографам. Завдяки моїй мамі, яка керує виробництвом, нашим кур’єрам і працівникам шоурумів. Завдяки неймовірній підтримці українців і спільноти RB у світі. Завдяки нашим незламним захисникам на передовій і всім, хто стоїть за ними: родинам, волонтерам, українському народу. Завдяки всім, хто підтримує Україну в світі. Кожен виготовлений сьогодні в Україні продукт – чи то маленького стартапу, чи то великої компанії – наразі свідчить про наше крихке, але стійке існування. Тому що ми є одне в одного. Так, можливо, це просто капелюх. І все ж, це дещо більше», – поділився Багінський.
 

 

 

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публикация от Ruslan Baginskiy (@ruslanbaginskiy_hats)

 

Нагадаємо, раніше Багінський випустив патріотичні бейсболки у кольорах прапора України.
 
У Єлизавети II з’явився синьо-жовтий капелюшок від українського дизайнера
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net